Aktivní filtry

Game over svatba - pánské tričko s potiskem

Naše pánské tričko s nápisem 'Game Over' a obrázkem ženicha a nevěsty zobrazuje, že touto životní etapou hra končí, ta pravá hra totiž teprve začíná. Toto tričko je k dostání v různých barvách a představuje vtipný pohled na životní etapy. Tričko je k dispozici v různých barevných provedeních, abyste si mohli vybrat tu, která vám nejlépe sedí nebo která doplní váš osobní styl. Je vyrobeno z měkké a prodyšné bavlny, což zajišťuje pohodlí a příjemný pocit na těle.

Game over manželka - dámské tričko s potiskem

Naše dámské tričko s nápisem 'Game Over' a obrázkem manželky po svatbě. Tričko zobrazuje, že touto novou životní etapou hra končí, ta pravá hra totiž teprve začíná. Toto tričko je k dostání v různých barvách a představuje vtipný pohled na životní etapy. Tričko je k dispozici v různých barevných provedeních, abyste si mohli vybrat tu, která vám nejlépe sedí nebo která doplní váš osobní styl. Je vyrobeno z měkké a prodyšné bavlny, což zajišťuje pohodlí a příjemný pocit na těle.

Nevěsta - dámské tričko s potiskem

Oslavte jedinečný okamžik svého života s naším dámským tričkem s nápisem 'Nevěsta'.Toto tričko z kvalitní bavlny je dostupné v různém barevném provedení a zajišťuje vám nejen pohodlí, ale i legraci během příprav na váš velký den. Tento nápis nejen vyvolá úsměv na tvářích, ale také vás odliší od ostatních. Tričko je pohodlné na nošení a ideální pro fotky během příprav na svatbu, nebo jako skvělý dárek pro nastávající nevěstu.

Team nevěsty - dámské tričko s potiskem

Ukažte svou podporu a jedinečného týmového ducha s naším dámským tričkem, které nese nápis 'Team Nevěsty'. Toto tričko je skvělým způsobem, jak se spojit s ostatními členy týmu nevěsty a zdůraznit jedinečný okamžik, který prožíváte společně. Dostupné v různých barvách, můžete si vybrat tu, která nejlépe vyjadřuje atmosféru vaší rozlučky se svobodou nebo příprav na svatbu. Tričko 'Team Nevěsty' dodává jedinečnost každému okamžiku. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko je pohodlné na nošení po celý den a zaručuje, že budete vypadat skvěle pohromadě jako tým nevěsty.