Aktivní filtry

Baterie - tatínek - pánské tričko s potiskem

Pánské tričko Tatínek s potiskem vybité baterie je nejenom stylové, ale také výrazným způsobem vyjadřuje vaši náladu a rozpoložení. Potisk vybité baterie na tričku symbolizuje moment, kdy jsme možná vyčerpaní, ale jako tatínek neztrácíte svou sílu a odhodlání. Je to výzva k obnově a k pokračování v plném tempu. Zároveň tím můžete dávat najevo svému okolí, že prostě potřebujete vypnout a dobít baterky! Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny, což zajišťuje pohodlí a prodyšnost během nošení. Je měkké na dotek a příjemné na tělo. Na našem e-shopu je tento motiv k dispozici i jako body pro miminko, tričko pro dítě a pro maminku. Můžete si tak celá rodina vychutnat tento originální vtip!

Baterie - maminka - dámské tričko s potiskem

Dámské tričko Maminka s potiskem vybité baterie je nejenom stylové, ale také výrazným způsobem vyjadřuje vaši náladu a rozpoložení. Potisk vybité baterie na tričku symbolizuje moment, kdy jste možná vyčerpaní, ale jako maminka neztrácíte svou sílu a odhodlání. Je to výzva k obnově a k pokračování v plném tempu. Zároveň tím můžete dávat najevo svému okolí, že prostě potřebujete vypnout a dobít baterky! Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny, což zajišťuje pohodlí a prodyšnost během nošení. Je měkké na dotek a příjemné na tělo. Na našem e-shopu je tento motiv k dispozici i jako body pro miminko, tričko pro dítě a pro tatínka. Můžete si tak celá rodina vychutnat tento originální vtip!

Game over rodina - dámské tričko s potiskem

Naše dámské tričko s nápisem 'Game Over' a obrázkem rodiny zobrazuje, že touto životní etapou hra končí, ta pravá hra totiž teprve začíná. Toto tričko je k dostání v různých barvách a představuje vtipný pohled na životní etapy. Tričko je k dispozici v různých barevných provedeních, abyste si mohli vybrat tu, která vám nejlépe sedí nebo která doplní váš osobní styl. Je vyrobeno z měkké a prodyšné bavlny, což zajišťuje pohodlí a příjemný pocit na těle.

Game over rodina - pánské tričko s potiskem

Naše pánské tričko s nápisem 'Game Over' a obrázkem rodiny zobrazuje, že touto životní etapou hra končí, ta pravá hra totiž teprve začíná. Toto tričko je k dostání v různých barvách a představuje vtipný pohled na životní etapy. Tričko je k dispozici v různých barevných provedeních, abyste si mohli vybrat tu, která vám nejlépe sedí nebo která doplní váš osobní styl. Je vyrobeno z měkké a prodyšné bavlny, což zajišťuje pohodlí a příjemný pocit na těle.

Šílený brácha - pánské tričko s potiskem

Zábavným způsobem vyzdvihněte svého bráchu s naším pánským tričkem, které nese vtipný nápis 'Šílený brácha'. Toto tričko je ideálním darem pro vašeho bratra a ukazuje, že je v pořádku být trochu šílený a originální. Dostupné v různých barvách, můžete si vybrat tu, která nejlépe vyjadřuje osobnost vašeho bratra. Nápis 'Šílený brácha' bude jistě zdrojem smíchu a radosti v celé rodině. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko poskytuje pohodlí po celý den. Prokažte lásku ke svému bratrovi a dejte mu toto vtipné tričko jako dárek. A pokud máte v rodině více „šílenců“, mrkněte na naši širokou nabídku a najděte další „šílená“ trička pro celou rodinu!"

Šílená máma - dámské tričko s potiskem

Zábavným způsobem vyzdvihněte svoji mámu s naším dámským tričkem, které nese vtipný nápis 'Šílená máma'. Toto tričko je ideálním darem pro vaši mámu a ukazuje, že je v pořádku být trochu šílená a originální. Dostupné v různých barvách, můžete si vybrat tu, která nejlépe vyjadřuje osobnost vaší mámy. Nápis 'Šílená máma' bude jistě zdrojem smíchu a radosti v celé rodině. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko poskytuje pohodlí po celý den. Prokažte lásku ke své mámě a dejte ji toto vtipné tričko jako dárek. A pokud máte v rodině více „šílenců“, mrkněte na naši širokou nabídku a najděte další „šílená“ trička pro celou rodinu!"

Šílená sestra - dámské tričko s potiskem

Zábavným způsobem vyzdvihněte svoji sestru s naším dámským tričkem, které nese vtipný nápis 'Šílená sestra'. Toto tričko je ideálním darem pro vaši sestru a ukazuje, že je v pořádku být trochu šílená a originální. Dostupné v různých barvách, můžete si vybrat tu, která nejlépe vyjadřuje osobnost vaší sestry. Nápis 'Šílená sestra' bude jistě zdrojem smíchu a radosti v celé rodině. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko poskytuje pohodlí po celý den. Prokažte lásku ke své sestře a dejte ji toto vtipné tričko jako dárek. A pokud máte v rodině více „šílenců“, mrkněte na naši širokou nabídku a najděte další „šílená“ trička pro celou rodinu!

Šílená teta - dámské tričko s potiskem

Zábavným způsobem vyzdvihněte svoji tetu s naším dámským tričkem, které nese vtipný nápis 'Šílená teta'. Toto tričko je ideálním darem pro vaši tetu a ukazuje, že je v pořádku být trochu šílená a originální. Dostupné v různých barvách, můžete si vybrat tu, která nejlépe vyjadřuje osobnost vaší tety. Nápis 'Šílená teta' bude jistě zdrojem smíchu a radosti v celé rodině. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko poskytuje pohodlí po celý den. Prokažte lásku ke své tetě a dejte ji toto vtipné tričko jako dárek. A pokud máte v rodině více „šílenců“, mrkněte na naši širokou nabídku a najděte další „šílená“ trička pro celou rodinu!"

Šílený strejda - pánské tričko s potiskem

Zábavným způsobem vyzdvihněte svého strejdu s naším pánským tričkem, které nese vtipný nápis 'Šílený strejda'. Toto tričko je ideálním darem pro vašeho bratra a ukazuje, že je v pořádku být trochu šílený a originální. Dostupné v různých barvách, můžete si vybrat tu, která nejlépe vyjadřuje osobnost vašeho strejdu. Nápis 'Šílený strejda' bude jistě zdrojem smíchu a radosti v celé rodině. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko poskytuje pohodlí po celý den. Prokažte lásku ke svému strejdovi a dejte mu toto vtipné tričko jako dárek. A pokud máte v rodině více „šílenců“, mrkněte na naši širokou nabídku a najděte další „šílená“ trička pro celou rodinu!"

Šílený táta - pánské tričko s potiskem

Zábavným způsobem vyzdvihněte svého tátu s naším pánským tričkem, které nese vtipný nápis 'Šílený táta'. Toto tričko je ideálním darem pro vašeho tátu a ukazuje, že je v pořádku být trochu šílený a originální. Dostupné v různých barvách, můžete si vybrat tu, která nejlépe vyjadřuje osobnost vašeho táty. Nápis 'Šílený táta' bude jistě zdrojem smíchu a radosti v celé rodině. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko poskytuje pohodlí po celý den. Prokažte lásku ke svému tátovi a dejte mu toto vtipné tričko jako dárek. A pokud máte v rodině více „šílenců“, mrkněte na naši širokou nabídku a najděte další „šílená“ trička pro celou rodinu!"

Šílený /vlastní text/ - pánské tričko s potiskem

Dejte volný průchod své kreativitě s naším pánským tričkem, které nese vtipný nápis 'Šílený' - zbytek můžete nechat na své fantazii a doplnit vlastním textem, který může být osobním vzkazem pro vašeho kamaráda, přítelkyni, nebo prakticky kohokoliv, koho si vyberete. Dostupné v různých barvách, můžete si vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje. Toto tričko je skvělým způsobem, jak vyjádřit svůj vlastní styl a smysl pro humor. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko je pohodlné na nošení po celý den. Dejte vědět svým blízkým, jak moc je máte rádi, a to prostřednictvím tohoto jedinečného trička.

Šílená /vlastní text/ - dámské tričko s potiskem

Dejte volný průchod své kreativitě s naším dámským tričkem, které nese vtipný nápis 'Šílená' - zbytek můžete nechat na své fantazii a doplnit vlastním textem, který může být osobním vzkazem pro vaši kamarádku, přítele, nebo prakticky kohokoliv, koho si vyberete. Dostupné v různých barvách, můžete si vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje. Toto tričko je skvělým způsobem, jak vyjádřit svůj vlastní styl a smysl pro humor. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko je pohodlné na nošení po celý den. Dejte vědět svým blízkým, jak moc je máte rádi, a to prostřednictvím tohoto jedinečného trička

Začátečník /vlastní text/ - dámské tričko s...

Naše dámské tričko s nápisem 'Z jako začátečník' a možností vlastního označení je skvělým způsobem, jak vyjádřit něco vtipného a osobního v jednom. Můžete si sami vybrat osobu, která je podle vás v něčem začátečníkem, a udělat tak z tohoto trička unikátní kousek. Bílá barva trička a symbol 'Z jako začátečník' přidává vzhledu lehkost a hravost. Toto tričko je ideálním způsobem, jak se pobavit na účet této osoby a současně jí dát pocítit, že vaše přátelství nebo vztah je plný humoru a lásky. Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny a je pohodlné na nošení.

Začátečník maminka - dámské tričko s potiskem

Naše dámské tričko s nápisem 'maminka' a symbolem 'Z jako začátečník' je vtipným a originálním způsobem, jak vyjádřit něco, co mnohé ženy znají – být maminkou je úžasná a náročná práce, kterou každá začínáme s malými znalostmi. Bílá barva trička a vtipný design nápisu 'maminka' s grafickým znakem vytváří jedinečný a sympatický vzhled. Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny a je pohodlné na nošení. Ideální jako dárek pro maminku, který jí připomene, jaký je pro rodinu důležitým článkem.

Začátečník /vlastní text/ - pánské tričko s...

Naše pánské tričko s nápisem 'Z jako začátečník' a možností vlastního označení je skvělým způsobem, jak vyjádřit něco vtipného a osobního v jednom. Můžete si sami vybrat osobu, která je podle vás v něčem začátečníkem, a udělat tak z tohoto trička unikátní kousek. Bílá barva trička a symbol 'Z jako začátečník' přidává vzhledu lehkost a hravost. Toto tričko je ideálním způsobem, jak se pobavit na účet této osoby a současně jí dát pocítit, že vaše přátelství nebo vztah je plný humoru a lásky. Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny a je pohodlné na nošení.

Začátečník tatínek - pánské tričko s potiskem

Naše pánské tričko s nápisem 'Z jako začátečník' a označením 'tatínek' je skvělým způsobem, jak vyjádřit něco vtipného a osobního v jednom. Toto tričko můžete nosit s hrdostí a ukázat světu, že i tatínkové mohou být v něčem začátečníci. Bílá barva trička a symbol 'Z jako začátečník' přidává vzhledu lehkosti a hravosti. Toto tričko je ideálním způsobem, jak se pobavit a zároveň ukázat, že jako tatínek jste ochotni se učit. Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny a je pohodlné na nošení.