Aktivní filtry

I love math - pánské tričko s potiskem

Zdůrazněte svou lásku k matematice s naším pánským tričkem z pohodlné bavlny. Tričko je k dispozici v různých krásných barevných provedeních a nese vtipný nápis 'I Love Math 1 + 1 = 11.' Tento nápis nejenom vyjadřuje váš zájem o matematiku, ale také má v sobě nádech humoru. Jste-li jedním z těch, kdo mají vztah k číslům a matematickým hádankám, toto tričko je pro vás.

I love my job - pánské tričko s potiskem

Zažijte humor a originalitu s naším pánským tričkem, které je k dispozici jak v elegantní bílé, tak klasické černé barvě. Toto tričko nese vtipný potisk, který výmluvně vyjadřuje, jak moc milujete svoji práci. Je to skvělý způsob, jak ukázat svůj “nadšený“ vztah k tomu, co děláte. Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny, což zajišťuje pohodlí a trvanlivost.

I love pixel - pánské tričko s potiskem

Zamilujte se do pixelů s naším pánským tričkem z pohodlné bavlny. Toto tričko je k dispozici v elegantním bílém provedení a nese nápis 'I Love Pixel,' který vyjadřuje vaši lásku k digitálnímu světu. Pokud jste nadšenci do designu, počítačových her nebo digitálního umění, toto tričko je pro vás. Je vyrobeno z kvalitní bavlny, což zajišťuje pohodlí a trvanlivost.