Aktivní filtry

Bacon - dámské tričko s potiskem

Chuťový zážitek, který vás rozesměje! Představujeme Vám naše dámské tričko s potiskem 'Bacon', inspirované ikonickým nápisem Coca Cola. Tričko je dostupné ve třech nádherných barevných provedeních - červené, černé a bílé. Můžete si vybrat tu, která Vám nejvíce sedí, nebo si pořídit obě a oslavit Váš oblíbený pokrm ve stylu! Je vyrobeno z měkké a prodyšné bavlny, která Vás udrží svěží a pohodlně oblečené celý den. Nyní máte příležitost přidat do svého šatníku trochu legrace a originality. Ukažte svou lásku k Vaší oblíbené pochoutce s naším dámským tričkem 'Bacon' a přineste si do života trochu více radosti a humoru! 

Game over rodina - dámské tričko s potiskem

Naše dámské tričko s nápisem 'Game Over' a obrázkem rodiny zobrazuje, že touto životní etapou hra končí, ta pravá hra totiž teprve začíná. Toto tričko je k dostání v různých barvách a představuje vtipný pohled na životní etapy. Tričko je k dispozici v různých barevných provedeních, abyste si mohli vybrat tu, která vám nejlépe sedí nebo která doplní váš osobní styl. Je vyrobeno z měkké a prodyšné bavlny, což zajišťuje pohodlí a příjemný pocit na těle.

Loading nevěsta - dámské tričko s popiskem

Dejte najevo svou radost z blížícího se velkého dne s naším dámským tričkem, které je k dostání v různých elegantních barvách. Toto tričko nese potisk, který je ideální pro nastávající nevěstu. Je to skvělý způsob, jak vyjádřit svoji radost z nadcházející svatby a ukázat, jak jste nadšená ze svého významného životního kroku. Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny, což zajišťuje pohodlí a trvanlivost.

LSD - dámské tričko s potiskem

Oživte svůj styl s naším dámským tričkem v sytě červené barvě, které je určeno všem, kteří chtějí vyjádřit svoji originalitu s nádechem vtipu. Potisk trička je inspirovaný značkou KFC, ale s humorným nádechem – 'LSD.' Toto tričko je skvělým způsobem, jak vyjádřit svoji jedinečnost a zároveň přinést do svého stylu trochu humoru. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko nabízí pohodlí a styl v jednom

Nasrat - dámské tričko s potiskem

Dámské tričko ve stylu ikonického NASA loga! Vyrobeno z kvalitní bavlny a k dostání v různých barevných provedeních, toto tričko nese nápis 'Nasrat,' který vytváří zábavnou parodii na slavnou kosmickou agenturu. Toto tričko je perfektním způsobem, jak vyjádřit svou jedinečnost a zároveň přinést do svého každodenního stylu trochu humoru. Je skvělé pro každodenní nošení.

Oyeb - dámské tričko s potiskem

S nápisem 'Oyeb' v ikonickém stylu značky Obey se stanete středem pozornosti a zároveň ukážete svůj smysl pro humor. Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny, což zaručuje pohodlí během nošení. Vyjádřete svůj jedinečný styl s naším dámským tričkem v bílém provedení. Toto tričko je inspirované trendovým designem a je skvělým způsobem, jak ukázat svou originalitu.

Stop wars - dámské tričko s potiskem

Vyjádřete svůj výrazný názor s naším dámským tričkem 'Stop Wars' v černé barvě, které zaujme nejen svým vzkazem, ale i stylovým designem. Nápis v žluté barvě ve stylu loga Star Wars dává tričku ikonický a jedinečný vzhled. Toto tričko je více než jen módním prohlášením - je to výraz vaší snahy o mír a harmonii ve světě. Černá barva trička poskytuje neutrální základnu, zatímco žlutý nápis přidává výraz a výraznost. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko je pohodlné pro celodenní nošení.

Nejsu pražák - dámské tričko s potiskem

Označte svoji jedinečnost a smysl pro humor s naším dámským tričkem s vtipným nápisem 'Nejsu pražák'! Toto tričko z kvalitní bavlny je dostupné v různém barevném provedení a zaručeně pobaví všechny, kdo se do Prahy dostanou jen zřídka. Je pohodlné na nošení a zároveň vás odliší od davu. Buďte vtipní a jedineční s naším dámským tričkem 'Nejsu pražák.' Vyberte si svou oblíbenou barvu a objednejte si ho ještě dnes!