Novinky

Aktivní filtry

RUM CMD C:\ - pánské tričko

Tričko s potiskem "RUN CMD C:\" je skvělým způsobem, jak vyjádřit svou vášeň pro počítačové technologie a programování. Toto stylové tričko zdobí ikonický příkazový řádek Windows CMD s cestou C:\, což je základní adresář na pevném disku.

Toto tričko není pouze oblečením, ale i způsobem, jak sdílet svou vášeň a zájem o svět počítačů a programování s ostatními. Buďte hrdí na svou technologickou vášeň a nosíce tričko "RUN CMD C:\" s hrdostí!

Ženich - pánské tričko s potiskem

Naše pánské tričko s nápisem 'Ženich' je dokonalým způsobem, jak oznámit svůj významný životní krok. Toto tričko je vhodné na rozlučku se svobodou, k přípravám svatby, či k jiné příležitosti, kde můžete oslavovat svůj vstup do manželství. Toto tričko je dostupné v různých barvách, abyste si mohli vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje. Jeho jednoduchý a výrazný nápis 'ženich' vám umožní sdělit světu vaši roli v nadcházející svatební oslavě. Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny a nabízí pohodlí a vzhled.

Začátečník tatínek - pánské tričko s potiskem

Naše pánské tričko s nápisem 'Z jako začátečník' a označením 'tatínek' je skvělým způsobem, jak vyjádřit něco vtipného a osobního v jednom. Toto tričko můžete nosit s hrdostí a ukázat světu, že i tatínkové mohou být v něčem začátečníci. Bílá barva trička a symbol 'Z jako začátečník' přidává vzhledu lehkosti a hravosti. Toto tričko je ideálním způsobem, jak se pobavit a zároveň ukázat, že jako tatínek jste ochotni se učit. Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny a je pohodlné na nošení.

Začátečník /vlastní text/ - pánské tričko s...

Naše pánské tričko s nápisem 'Z jako začátečník' a možností vlastního označení je skvělým způsobem, jak vyjádřit něco vtipného a osobního v jednom. Můžete si sami vybrat osobu, která je podle vás v něčem začátečníkem, a udělat tak z tohoto trička unikátní kousek. Bílá barva trička a symbol 'Z jako začátečník' přidává vzhledu lehkost a hravost. Toto tričko je ideálním způsobem, jak se pobavit na účet této osoby a současně jí dát pocítit, že vaše přátelství nebo vztah je plný humoru a lásky. Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny a je pohodlné na nošení.

Začátečník /vlastní text/ - dámské tričko s...

Naše dámské tričko s nápisem 'Z jako začátečník' a možností vlastního označení je skvělým způsobem, jak vyjádřit něco vtipného a osobního v jednom. Můžete si sami vybrat osobu, která je podle vás v něčem začátečníkem, a udělat tak z tohoto trička unikátní kousek. Bílá barva trička a symbol 'Z jako začátečník' přidává vzhledu lehkost a hravost. Toto tričko je ideálním způsobem, jak se pobavit na účet této osoby a současně jí dát pocítit, že vaše přátelství nebo vztah je plný humoru a lásky. Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny a je pohodlné na nošení.

Začátečník maminka - dámské tričko s potiskem

Naše dámské tričko s nápisem 'maminka' a symbolem 'Z jako začátečník' je vtipným a originálním způsobem, jak vyjádřit něco, co mnohé ženy znají – být maminkou je úžasná a náročná práce, kterou každá začínáme s malými znalostmi. Bílá barva trička a vtipný design nápisu 'maminka' s grafickým znakem vytváří jedinečný a sympatický vzhled. Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny a je pohodlné na nošení. Ideální jako dárek pro maminku, který jí připomene, jaký je pro rodinu důležitým článkem.

Wifi Home - pánské tričko s potiskem

Naše pánské tričko s motivem wifi symbolu a nápisem 'Doma je tam, kde se wifi připojí automaticky' je ideálním způsobem, jak vyjádřit svou závislost na internetu a vtipným způsobem sdělit, co pro vás domov znamená. Můžete si vybrat mezi českým a nebo anglickým popiskem. S tímto tričkem budete mít vždy po ruce vtipný rozhovor o tom, jak důležitá je pro vás wifi připojení. Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny a je pohodlné na nošení.

Who´s your daddy? - pánské tričko s potiskem

Oslavte temnou stranu se silou a stylem v našem pánském tričku s temným pánem Sithů, Darth Vaderem, a vtipným nápisem 'Who is your daddy?' Toto tričko je naprostou nutností pro fanoušky Star Wars a všechny, kteří chtějí vyjádřit svou vášeň pro tento kultovní vesmír. Darth Vader, ikona záporáka, přináší k tričku dojemné charisma, zatímco nápis 'Who is your daddy?' dodává vtipný prvek. Toto tričko je nejen stylovým oblečením, ale také způsobem, jak vyjádřit svou oddanost jednomu z nejoblíbenějších sci-fi světů všech dob. Buďte připraveni na dobrodružství a objednejte si své vlastní 'Darth Vader - Who is your daddy?' tričko.

What the f...? - pánské tričko s potiskem

Ukažte svůj osobní styl s naším pánským tričkem z kvalitní bavlny, které je dostupné jak v elegantní černé, tak v čistě bílé barvě. To, co tričko skutečně zvláštním, je jeho originální potisk, který přináší do vašeho outfitu nádech jedinečnosti. Náš design je svěžím a zábavným způsobem, jak se vyjádřit a zaujmout. Ať už jste ve volném čase nebo na večírku, toto tričko je dokonalou volbou pro každou příležitost. Díky použití kvalitní bavlny je tričko pohodlné na nošení a snadno se udržuje. 

Wasted - pánské tričko s potiskem

Zažijte stylový a rebelský vzhled s naším pánským tričkem s nápisem 'Wasted'. Toto tričko je výrazem svobody a nespoutanosti, ideálním způsobem, jak vyjádřit svůj smysl pro humor a nezávislost. Nápis 'Wasted' je hravým způsobem, jak sdělit světu, že jste připraveni na zábavu a dobrodružství. Tričko je dostupné v různých barvách, takže si můžete vybrat tu, která nejvíce koresponduje s vaším stylem. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko je pohodlné na nošení a skvělým způsobem, jak vyjádřit svou osobnost.

Vyrobeno z lásky - dětské body s potiskem

Pro své malé štěstí si vyberte naše dětské body, které je vyrobeno z kvalitního materiálu a nese něžný nápis 'Vyrobeno z lásky'. Toto bílé body s potiskem srdíčka je ideálním způsobem, jak ukázat, jak moc máte své dítě rádi. Nápis 'Vyrobeno z lásky' vyjadřuje péči a lásku, kterou věnujete svému malému pokladu. U body můžete vybrat krátký, nebo dlouhý rukáv. Potisk srdíčka dodává body hravý vzhled a připomíná, jak vzácné a důležité je vaše dítě. Dětské body je vyrobeno z kvalitního materiálu, který je jemný k dětské pokožce a zaručuje pohodlí.

Vypadat takhle dobře mi trvalo ** let - pánské...

Zdůrazněte svou jedinečnou cestu a smysl pro humor s naším pánským tričkem nesoucím nápis 'Vypadat takhle dobře mi trvalo ** let'. Toto tričko je vtipným způsobem, jak oslavit svou jedinečnou osobnost a cestu k sebejistotě. Nápis 'Vypadat takhle dobře mi trvalo ** let' je hravým způsobem, jak sdělit, že jste se svým vzhledem spokojeni a máte smysl pro humor ohledně vlastního věku. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko je pohodlné na nošení a skvělým způsobem, jak vyjádřit svou osobnost.

Vypadat takhle dobře mi trvalo ** let - dámské...

Zdůrazněte svou jedinečnou cestu a smysl pro humor s naším dámským tričkem nesoucím nápis 'Vypadat takhle dobře mi trvalo ** let'. Toto tričko je vtipným způsobem, jak oslavit svou jedinečnou osobnost a cestu k sebejistotě. Nápis 'Vypadat takhle dobře mi trvalo ** let' je hravým způsobem, jak sdělit, že jste se svým vzhledem spokojeni a máte smysl pro humor ohledně vlastního věku. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko je pohodlné na nošení a skvělým způsobem, jak vyjádřit svou osobnost.

Vodka is vegan - pánské tričko s potiskem

Ukažte svůj smysl pro humor a lásku k vodce s naším pánským tričkem v bílé barvě, které nese vtipný a barevný nápis 'Vodka is Vegan'. Nápis 'Vodka is Vegan' je zábavnou narážkou na výživové preference a zároveň vtipným způsobem, jak se vyjádřit. Barevný nápis přidává tričku originalitu a dodává mu stylový vzhled. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko je pohodlné na nošení a skvělým způsobem, jak se bavit s přáteli.

Vodka connecting people - dámské tričko s potiskem

Propagujte svou lásku k vodce s naším dámským tričkem v modré barvě, které nese vtipný nápis 'Vodka Connecting People'. Toto tričko je zábavným způsobem, jak sdělit světu, že jste příznivci tohoto oblíbeného alkoholického nápoje. Nápis 'Vodka Connecting People' je hravou narážkou na známé reklamní slogany a zároveň vtipným způsobem, jak se vyjádřit. Tričko je dostupné v modré barvě, která mu dodává svěžest a originalitu. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko je pohodlné na nošení a skvělým způsobem, jak vyjádřit svou lásku k vodce.

Vodka connecting people - pánské tričko s potiskem

Propagujte svou lásku k vodce s naším pánským tričkem v modré barvě, které nese vtipný nápis 'Vodka Connecting People'. Toto tričko je zábavným způsobem, jak sdělit světu, že jste příznivci tohoto oblíbeného alkoholického nápoje. Nápis 'Vodka Connecting People' je hravou narážkou na známé reklamní slogany a zároveň vtipným způsobem, jak se vyjádřit. Tričko je dostupné v modré barvě, která mu dodává svěžest a originalitu. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko je pohodlné na nošení a skvělým způsobem, jak vyjádřit svou lásku k vodce.

Vegetarians - my food shits on your food -...

Zdůrazněte svůj smysl pro humor a vlastní přístup k stravování s naším pánským tričkem, které nese vtipný nápis 'Vegetarians: My Food Shits on Your Food'. Dostupné v černé, bílé, červené a modré barvě, můžete si vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje a nejlépe vyjadřuje váš smysl pro humor. Tričko s potiskem krávy a vtipným nápisem je ideální pro všechny, kteří se rádi baví a nebojí se vyjádřit své názory. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko je pohodlné na nošení a zaručuje, že budete středem pozornosti.

Titanic - pánské tričko s potiskem

Vyjádřete svůj jedinečný smysl pro humor a styl s naším pánským tričkem inspirovaným ikonickou značkou adidas, které nese nápis 'Titanic'. Dostupné v různých barvách, můžete si vybrat tu, která nejlépe vyhovuje vašemu stylu. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko je pohodlné na nošení a dodá vašemu outfitu jedinečný vzhled.

Thug Life - pánské tričko s potiskem

Ukažte svůj nebojácný styl s naším pánským tričkem, které nese nápis 'Thug Life'. Dostupné v různých barvách, můžete si vybrat tu, která vám nejvíce vyhovuje a nejlépe vyjadřuje váš jedinečný styl. Tričko 'Thug Life' je skvělým způsobem, jak se vtipně vyjádřit a získat pozornost okolí. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko je pohodlné na nošení po celý den.

The walking dad - pánské tričko s potiskem

Zdůrazněte svou úlohu v rodině a svůj smysl pro humor s naším pánským tričkem v černé barvě, které nese vtipný nápis 'The Walking Dad'. Toto tričko je zábavným spojením mezi kultovním seriálem 'The Walking Dead' a vaším postavením jako 'tatínek'. Vtipný barevný potisk nápisu dodává tričku jedinečný vzhled a ukazuje, že i tatínek může být hrdinou vlastního příběhu. Dostupné v různých barvách, můžete si vybrat tu, která vám nejlépe sedí. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko je pohodlné na nošení po celý den a vtipným způsobem vám připomene, že jste ten nejlepší 'The Walking Dad'.

The Lord of the Drinks - pánské tričko s potiskem

Získejte titul 'The Lord of the Drinks' s naším pánským tričkem v černé barvě, které nese vtipný nápis ve stylu 'The Lord of the Rings'. Toto tričko je nejen zábavným módním prohlášením, ale také způsobem, jak vyjádřit svou lásku k dobrému pití. Vtipný žlutý, či bílý nápis je narážkou na slavnou fantasy sérii a dodává tričku jedinečný a hrdinský vzhled. Je ideální pro ty, kteří si rádi dopřejí dobrý nápoj a nebojí se vydat se na dobrodružství vkusu. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko je pohodlné na nošení. Buďte pány svých pitných dovedností a objednejte si toto tričko ještě dnes.

Team ženicha - pánské tričko s potiskem

Ukažte svou podporu a jedinečného týmového ducha s naším pánským tričkem, které nese nápis 'Team ženicha'. Toto tričko je skvělým způsobem, jak se spojit s ostatními členy týmu ženicha a zdůraznit jedinečný okamžik, který prožíváte společně. Dostupné v různých barvách, můžete si vybrat tu, která nejlépe vyjadřuje atmosféru vaší rozlučky se svobodou nebo příprav na svatbu. Tričko 'Team ženicha' dodává zábavu a jedinečnost každému okamžiku. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko je pohodlné na nošení po celý den a zaručuje, že budete vypadat skvěle jako tým ženicha.

Team nevěsty - dámské tričko s potiskem

Ukažte svou podporu a jedinečného týmového ducha s naším dámským tričkem, které nese nápis 'Team Nevěsty'. Toto tričko je skvělým způsobem, jak se spojit s ostatními členy týmu nevěsty a zdůraznit jedinečný okamžik, který prožíváte společně. Dostupné v různých barvách, můžete si vybrat tu, která nejlépe vyjadřuje atmosféru vaší rozlučky se svobodou nebo příprav na svatbu. Tričko 'Team Nevěsty' dodává jedinečnost každému okamžiku. Vyrobeno z kvalitní bavlny, tričko je pohodlné na nošení po celý den a zaručuje, že budete vypadat skvěle pohromadě jako tým nevěsty.