Seznam produktů podle značky Fruit of the Loom

Aktivní filtry

AD / HD - pánské tričko s potiskem

Rock'n'rollový duch a styl se spojily v našem pánském tričku s potiskem 'AD HD', které vás nadchne nejen svým designem, ale také pohodlím. Toto tričko představuje hravý a odvážný design inspirovaný ikonickým písmem kapely ACDC. 'AD HD' je novým hitem, který dodá vašemu outfitu energii a originalitu. Je vyrobeno z bavlny, což zaručuje pohodlí a prodyšnost po celý den. Je měkké na dotek a skvěle padne. Tričko je k dispozici jak v černém, tak bílém provedení, abyste si mohli vybrat tu barvu, která vám nejvíce sedí nebo která dokonale doplní váš styl.

Adidog - pánské tričko s potiskem

Pro všechny milovníky čtyřnohých kamarádů a značky Adidas představujeme naše pánské tričko z bavlny s potiskem 'AdiDog' ve stylu potisku Adidas. Potisk 'AdiDog' kombinuje slavný design Adidas s láskou k našim psím parťákům. je vyrobeno z bavlny, což zaručuje pohodlí a prodyšnost. Je vhodné pro každodenní nošení a bude vaším spolehlivým parťákem. Tričko je k dispozici v mnoha různých barevných provedeních, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe vyjadřuje váš osobní styl a vkus.

Bacon - pánské tričko s potiskem

Chuťový zážitek, který vás rozesměje! Představujeme Vám naše pánské tričko s potiskem 'Bacon', inspirované ikonickým nápisem Coca Cola. Tričko je dostupné ve třech nádherných barevných provedeních - červené, bílé a černé. Můžete si vybrat tu, která Vám nejvíce sedí, nebo si pořídit obě a oslavit Váš oblíbený pokrm ve stylu! Je vyrobeno z měkké a prodyšné bavlny, která Vás udrží svěží a pohodlně oblečené celý den. Nyní máte příležitost přidat do svého šatníku trochu legrace a originality. Ukažte svou lásku k Vaší oblíbené pochoutce s naším pánským tričkem 'Bacon' a přineste si do života trochu více radosti a humoru! 

Bacon - dámské tričko s potiskem

Chuťový zážitek, který vás rozesměje! Představujeme Vám naše dámské tričko s potiskem 'Bacon', inspirované ikonickým nápisem Coca Cola. Tričko je dostupné ve třech nádherných barevných provedeních - červené, černé a bílé. Můžete si vybrat tu, která Vám nejvíce sedí, nebo si pořídit obě a oslavit Váš oblíbený pokrm ve stylu! Je vyrobeno z měkké a prodyšné bavlny, která Vás udrží svěží a pohodlně oblečené celý den. Nyní máte příležitost přidat do svého šatníku trochu legrace a originality. Ukažte svou lásku k Vaší oblíbené pochoutce s naším dámským tričkem 'Bacon' a přineste si do života trochu více radosti a humoru! 

Banksy - dívka s balónkem - pánské tričko s...

Naše pánské bílé tričko s potiskem přináší do vašeho šatníku kouzelný a romantický nádech. Motiv na tričku symbolizuje radost, lásku a lehkost života. Je vyrobeno z měkké a příjemné bavlny, která vás udrží svěží a pohodlně oblečené během celého dne. Tričko je vhodné nejen pro každodenní nošení, ale je také ideálním dárkem pro vaši milovanou osobu. Oslavte lásku a radost, kterou přinášíte do života.

Banksy - dívka s balónkem - dámské tričko s...

Naše dámské bílé tričko s potiskem přináší do vašeho šatníku kouzelný a romantický nádech. Motiv na tričku symbolizuje radost, lásku a lehkost života. Je vyrobeno z měkké a příjemné bavlny, která vás udrží svěží a pohodlně oblečené během celého dne. Tričko je vhodné nejen pro každodenní nošení, ale je také ideálním dárkem pro vaši milovanou osobu. Oslavte lásku a radost, kterou přinášíte do života.

Antistress points - dámské tričko s potiskem

Nechte stres a starosti za sebou a přidejte si do života trochu radosti a optimismu s naším dámským tričkem 'Antistress Points'. Tričko je vyrobeno z vysoce kvalitní bavlny, což zaručuje maximální komfort a prodyšnost. Je dostupné v několika krásných barevných provedeních, abyste si mohli vybrat tu, která nejvíce vyhovuje vaší náladě. Uvolněte svou mysl a oživte Váš šatník o tento jedinečný kousek.

Baterie - maminka - dámské tričko s potiskem

Dámské tričko Maminka s potiskem vybité baterie je nejenom stylové, ale také výrazným způsobem vyjadřuje vaši náladu a rozpoložení. Potisk vybité baterie na tričku symbolizuje moment, kdy jste možná vyčerpaní, ale jako maminka neztrácíte svou sílu a odhodlání. Je to výzva k obnově a k pokračování v plném tempu. Zároveň tím můžete dávat najevo svému okolí, že prostě potřebujete vypnout a dobít baterky! Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny, což zajišťuje pohodlí a prodyšnost během nošení. Je měkké na dotek a příjemné na tělo. Na našem e-shopu je tento motiv k dispozici i jako body pro miminko, tričko pro dítě a pro tatínka. Můžete si tak celá rodina vychutnat tento originální vtip!

Baterie - tatínek - pánské tričko s potiskem

Pánské tričko Tatínek s potiskem vybité baterie je nejenom stylové, ale také výrazným způsobem vyjadřuje vaši náladu a rozpoložení. Potisk vybité baterie na tričku symbolizuje moment, kdy jsme možná vyčerpaní, ale jako tatínek neztrácíte svou sílu a odhodlání. Je to výzva k obnově a k pokračování v plném tempu. Zároveň tím můžete dávat najevo svému okolí, že prostě potřebujete vypnout a dobít baterky! Tričko je vyrobeno z kvalitní bavlny, což zajišťuje pohodlí a prodyšnost během nošení. Je měkké na dotek a příjemné na tělo. Na našem e-shopu je tento motiv k dispozici i jako body pro miminko, tričko pro dítě a pro maminku. Můžete si tak celá rodina vychutnat tento originální vtip!

Baterie - vlastní jméno - dětské tričko s potiskem

Naše dětské tričko s potiskem nabité baterie dokonale vyjadřuje radost a energii, kterou vaše děti mají. Toto tričko je nejen stylové, ale také pohodlné a praktické. S tímto kouskem bude vaše dítě vypadat, jako by mělo nekonečný zásobník energie! Je vyrobeno z kvalitní, měkké a prodyšné bavlny, což zaručuje, že vaše dítě bude v pohodě a šťastné. Tričko je k dispozici ve dvou barevných variantách, takže si můžete vybrat tu, která nejvíce vyhovuje vašim vkusu a stylu vašeho dítěte. Nechte vaše děti vypadat stylově a zároveň pohodlně s naším dětským tričkem s originálním potiskem. Na našem e-shopu je tento motiv k dispozici i jako body pro miminko, tričko pro maminku a pro tatínka. Můžete si tak celá rodina vychutnat tento originální vtip!